Новини та заходи

Кубок України з жиму лежачи

02 грудня 2017 року у м. Свалява Закарпатської області відбувся IX Кубок України з жиму лежачи. Івано-Франківську область і м.Надвірну на цьому турнірі представляли: ліцеїсти 11-В класу  Вірста Тарас і Мантуляк Ігор, Фірка Ганна і  «тренер-гравець»  Войчишин Віталій. Всі спортсмени, окрім тренера, були дебютантами виступу на змаганнях такого рівня. Але вони справились з передстартовим хвилюванням і показали достойні результати.

Вірста Тарас зайняв І місце місце у ваговій категорії до 56кг, йому протистояв досвідчений і сильний атлет із Луцька, але він не зумів справитись з початковою вагою, яка, до речі, дорівнювала рекорду України. Мантуляк Ігор виступав у ваговій категорії до 67,5 кг. Серед своїх однолітків він здобув «золото» і посів 4-те місце у відкритій віковій групі. Працівниця нашого ліцею Фірка Ганна теж порадувала своїм виступом, адже вона стала 1-ою у ваговій категорії 58,5кг серед жінок. Не розчарував своїх підопічних і тренер команди Войчишин В.І. Він став чемпіоном серед чоловіків у віковій категорії М-1, а також і відкритій віковій групі у ваговій категорії до 125кг.

За підсумками змагань в командному заліку збірна Івано-Франківської області посіла 4 місце, поступившись 2-ма очками збірній Львівської області, в боротьбі за 3-є місце.